• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Soni ‘boom’ votash në internet

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Një ndër emisionet që ka sjellë në vëmendje VIP-a të fushave të ndryshme tashmë duke kërcyer.


Dhe sigurisht në forume janë dhënë mendime të ndryshme për performimet, duke i shqyrtuar të gjithë në mënyrë specifike.

Nga votimet në sondazhet e bëra, Soni Malaj duket se pëlqehet më shumë, kjo për vetë faktin se fansat mendojnë se këngëtarja ka formën e duhur trupore, mënyrën e komportimit me partnerin, dhe seriozitetin që ka në përgatitje pasi puna e saj në spektakël duket.

Komplimenta shkojnë edhe për këngëtaren Eli Fara, e cila është shquar jo vetëm për formën e saj fizike, por edhe mënyrën elegante të të kërcyerit.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top