• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Soni dhe Mirko më shumë se kurrë të dashuruar

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Soni Malaj më shumë se kurrë e dashuruar me balerinin Mirko Luccarelli.


Lidhja pasionante e këngëtares shqiptare dëshmohet dhe në këto foto të reja që qarkullojnë në internet, ku cifti, tashmë të fejuar duket se kanë shijuar dhe verën e nxehtë së bashku.

Soni dhe Mirko u njohën në reality shoën “Dancing ëith the Stars”, ku cifti edhe pse u eliminua, pranoi njëzëri se ishin moralisht fitues pasi ky event u dha mundësinë të njihnin njëri-tjetrin.

Nga sa mësohet nga faqja personale e Sonit në rrjetin social Facebook, foto janë shkëputur nga udhëtimi në Durrës, ndërsa këngëtarja e ka titulluar albumin, thjesht “Happy”.
Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top