• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Soni Malaj arratiset nga Shqipëria

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ndërsa në televizionet muzikore transmetohet kënga e saj e fundit “Kalle”, askush nuk di ku gjendet Soni Malaj.

E fundit herë që u pa në publik me të fejuarin e saj, balerinin italian Mirko, ishte nata finale e festivalit “Top Fest”, gati dy muaj më parë. Që prej asaj kohe, asnjë lajm për të…
Asnjë koncert ku të afishohej emri i këngëtares…Në Shqipëri të paktën, jo. Por ja që ne kemi zbuluar vendndodhjen e saj.
Soni Malaj së bashku me Mirkon gjenden në Spanjë. Çifti i lumtur po shijon në maksimum lidhjen e tyre dhe për këtë duket se këngëtarja, të paktën për momentin është larguar nga muzika, pikërisht për t’iu përkushtuar sa më shumë njëri-tjetrit.
Thuhet se Soni dhe Mirko kanë zgjedhur jo thjesht të pushojnë në këtë verë të nxehtë në Spanjë, por të jetojnë atje.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top