• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Soni Malaj dhe Mirko në aktivitet bamirësie

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Disa ditë më parë në një nga qendrat komerciale në kryeqytet u zhvillua një aktivitet bamirësie.


Stafi i programit “Dancing with the stars” ka nxjerrë veshjet e këtij spektakli në ankand, ku të ardhurat e përfituara do të shkojnë për bamirësi.

Disa ditë më parë në një nga qendrat komerciale në kryeqytet u zhvillua një aktivitet bamirësie.

Stafi i programit “Dancing with the stars” ka nxjerrë veshjet e këtij spektakli në ankand, ku të ardhurat e përfituara do të shkojnë për bamirësi.

Në atë aktivitet kanë qenë prezent pothuajse të gjithë pjesëmarrësit në këtë spektakël, të cilët kanë pasur rastin të takohen me fansat e tyre, të japin autografe dhe të bëjnë fotografi me ta.

Paparaci ynë ka fotografuar Sonin me Mirkon, duke u takuar me disa nga klientët e kësaj qendre komerciale, të cilët atë ditë janë surprizuar nga prezenca e këtyre personazheve të njohur në atë qendër.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top