• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Soni Malaj më mira në ? Dancing With the Stars

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Këngëtarja Soni Malaj ka arritur që të fitojë më së shumti klikime në internet, pasi është paraqitur në emisioni “Dancing with the Stars”, i cili është duke u prezantuar nga prezantuesja e njohur shqiptare Alkea Vejsiu.


Soni është treguar shumë e zonja në këtë vallëzim, madje edhe më e zonja sesa këngëtarja kosovare Genta Ismajli, e cila po ashtu mori pjesë në edicionin e parë të këtij festivali. Soni ka prirë në të gjithë sondazhet që janë bërë nëpër forume të ndryshme interneti, ndërkaq edhe juria ka vlerësuar vallëzimin e këngëtares, pasi që ajo ka bërë lëvizjet e duhura që kanë shkuar.

Nga votimet në sondazhin e bërë, Soni Malaj duket se pëlqehet më shumë. Kjo për vetë faktin se fansat kanë thënë se këngëtarja ka formën e duhur trupore, mënyrën e komportimit me partnerin dhe seriozitetin që ka në përgatitje pasi puna e saj në spektakël duket.

Befasi në këtë emision ka qenë edhe këngëtarja Eli Fara, e cila në njëfarë mënyrë ka mundur vitet e saj për të pasur një paraqitje shumë të denjë në të. Më së shumti kanë zhgënjyer ata prej të cilëve juria ka pritur më së shumti.

Genta Ismajli është dridhur më shumë se duhet në paraqitjen e saj, ndërkaq edhe Big Mama dhe disa këngëtarë të tjerë kanë zhgënjyer adhuruesit e tyre. “Dancig with Stars” mund të sjellë edhe një befasi për publikun shqiptar, madje edhe këngëtarë të panjohur.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top