• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Soni Malaj zhvishet

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Soni Malaj edhe pas martesës nuk le anash muzikën por njëkohësisht gjen kohë që të kujdeset edhe për profilin e saj në FB, tashmë si një femër me linja të bukura dhe shumë sexy.


Siç e shihni në këtë foto, këngëtarja e veshur me bikini ngjyrë të verdhë pozon si një profesioniste e vërtetë duke i dhënë pompozitet trupit.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top