• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Soni në dashuri me balerinin italian

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Aventura si balerinë e ka hedhur në krahët e dashurisë. Ajo që ndihej në ajër mes tyre duket se ka marrë jetë. Këngëtarja Soni Malaj dhe partneri i saj në spektalin “Dancing with the stars”.


Mirko e kanë tejkaluar tashmë cakun e miqësisë. Zërat kanë kohë që qarkullojnë në ambientin e artistëve konkurrentë.Në fillim u duk një simpati nga ana e balerinit italian; aty gjatë provave, rrotullimeve, përkëdheljet kanë marrë një tjetër formë.*

Shkëndijat kanë goditur tashmë zemrën e artistes e cila prej kohësh është singëll.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top