• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sot eshte Apple Day

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
ForumKy është një postim për të gjithë fansat e Apple. Sot është një ditë e shënuar sepse sot është Apple Day. Sot në orën 19:00 Apple do të prezantoj produktet e saj të reja ose rinovimin e disa produkteve të mëparshme. Më e bukra është se Apple nuk nxjerr kurr lajme se cilat janë produktet, por të gjitha lihen surprizë për shown. Ajo që pritet më shumë e që qarkullojnë shumë zëra është Apple Tablet. Një rinovim tjetër i botës së kompjuterave. Por disa zëra thonë që nuk kan arritur ta mbarojnë. Nuk na mbetet gjë tjetër vecse të presim e të shohim.

Ky eveniment transmetohet në LiveTicket ose në Stream nga persona apo faqe të ndryshme.* Unë më posht do të jap disa lidhje për liveticket e një lidhje në gjuhën gjermanet për LiveStream. Nëse dikush ka linke më shumë, atëher është i lutur ti postoj në komente.

LiveTicket:

Në LiveStream (Gjuha Gjermane):

Po ju cfarë mendoni? Do arrij apple të prezantoj Tabletin e saj?

Sot eshte Apple Day është një postim nga: RomeoLab.Com
Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top