• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

South Slavic MyOrigins II results

Braveheart

V.I.P
Anëtar
Mar 28, 2015
Postime
2,253
Pikët
83
I decided to open a new thread about this topic which includes south Slavic results I got from another forum and compare them with some Albanian results . Since the other thread went to shits and full of drama.

Serbian result:


Slavic Macedonian result:

 

Braveheart

V.I.P
Anëtar
Mar 28, 2015
Postime
2,253
Pikët
83
Përgjigje e: South Slavic MyOrigins II results

Qysh e shef , Slav te jugut i del ma shume 'East Europe' se sa Shqiptaret

e jemja

 

ciarli

subzero
Anëtar
Apr 25, 2018
Postime
1,338
Pikët
83
..south slavic or slavics of the valley zones eventhough slavic lands have not a proper warm south..refused by other slavic nations as they were mountanious or highlanders moved out creating small nations
 
Top