• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Spears do të paraqitet në “Glee”

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Britney Spears do të ketë një paraqitje të shpejtë në serinë “Glee”, kur drama televizive do të realizojë një episod të dedikuar për të.
Lajmin e ka bërë të ditur vetë kreatori i “Glee”, Ryan Murphy, gjatë një interviste për KIIS-FM.

“Britney, mendoj, 100% do të jetë në episod, e cila do të jetë ngazëlluese. Ajo do të vijë dhe do të na bashkohet neve dhe do të realizojë disa skena. Të gjitha skenat me Britney do të jenë fantastike”, ka thënë Murphy.
 
Top