• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Spears këndon këngën të Lady Gagas

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113


Britney Spears këndon këngën “Telephone” të Lady Gagas. Kënga e Gagas, që është shndërruar në një hit të vërtetë, në fakt është dashur të jetë këngë e Britney Spearsit dhe këtë e vërteton dhe ky demo-incizim që është publikuar në fundjavë.
 
Top