• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Spitali i budallenjve

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ne spitalin e budallenjve ju vune te hanin ne pjata bosh per te provuar nqs ndonjeri ishte sheruar.
Te gjithe filluan te hanin , vetem njeri nuk po hante.
Kujdestari mendoi se ai ishte sheruar dhe e pyeti pse nuk po hante.
-Po pres te ftohet.u pergjigj budallaiForum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

CERMENIKASI

V.I.P
Anëtar
Nov 29, 2011
Postime
1,816
Pikët
83
Përgjigje e: Spitali i budallenjve

Dy të çmendun n azil psikiatrik bisedojnë:

-ç'a ban?
-shkrova nji letër.

-cili ka me e pranue atë letër?
-unë!!

-për çfar shkruen ajo letër?
-se di ,akoma se kam marrë!!!!
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,915
Pikët
113
Përgjigje e: Spitali i budallenjve

Dy të çmendun n azil psikiatrik bisedojnë:

-ç'a ban?
-shkrova nji letër.

-cili ka me e pranue atë letër?
-unë!!

-për çfar shkruen ajo letër?
-se di ,akoma se kam marrë!!!!
Dy IDIOTAT paresore.
``shqipe``
 
Top