• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Spoti publicitar i Çiljetës për Birra Tirana, 100% i kopjuar!

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ditë më parë Birra Tirana ka lansuar spotin publicitar, ku protagoniste është Çiljeta. Video ka bërë bum gjithandej, pasi në të shfaqët Çiljeta si asnjëherë më parë.

Por nuk kaloj shumë kohë dhe u zbulua se ideja e këtij spoti publicitar është pothuajse 100% kopje e një video reklame të realizuar 4 vite më parë. Shikoni të dy videot dhe krahasoni vetë!

www.youtube.com/watch?v=Sg6jHRkBDf4



dhe

www.youtube.com/watch?v=v9oYYoQlIdE





Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top