• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Stallone borxhe në Brazil

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Lajmin e ka bërë të ditur e përjavshmja braziliane “Vej”...
E cila pohon se Sylvester Stallone ka lënë më shumë se 2 milionë dollarë borxhe, të kontratuara nga stafi gjatë xhirimeve të “The Expendables”.

Me një buxhet prej 63 milionë dollarësh, “The Expendables”, i shkruar dhe drejtuar nga Stallone, është konsideruar si një nga filmat më të shtrenjtë që është regjistruar në Brazil.Paratë kërkohen nga shoqëria që përkujdeset për autistët dhe truprojet.Premiera e filmit do të jetë të enjtën në Los Angeles.
 
Top