• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Stallone pro dhunës në “The Expendables”

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Sylvester Stallone ka mbështetur dhunën e përdorur në filmin më të ri aksioni “The Expendables”, duke këmbëngulur se ai ka ‘vrarë’ vetëm ata që e kanë merituar dënimin.
Ishte vetë Stallone që pak kohë më parë kishte kundërshtuar dhunën e tepruar nëpër filmat hollywoodiane, por filmi “The Expendables” përmban një seri të skenave të përgjakshme. Megjithatë, Stallone thotë se dhuna është përdorur vetëm ndaj karaktereve të cilat i keqtrajtonin të tjerët.

“E vetmja gjë në filmat e mi…unë vras njerëzit të cilët duhet të vriten. Më lejoni ta bëj këtë, ata që e meritojnë, do ta marrin dënimin dhe do ta marrin atë mirë, sidomos nëse shkojnë pas femrave, e dini çfarë dua të them? Vërtet do ta marrin dënimin…”, u shpreh Stallone.
 
Top