• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Stallone, real në filma

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Legjenda e filmave aksion Sylvester Stallone ka lënduar qafën gjatë xhirimit të një skene të filmit “The Expendables” me yllin e mundjes Steve Austin.
Aktori 63-vjeçar u desh t’i nënshtrohej ndërhyrjes kirurgjike për korrigjuar dëmtimin, ndërsa tash bart një pllakë metali në qafë.

‘Sly’ i ka thënë revistës FHM se skena me Austin ishte aq e keqe, saqë, aktori pësoi një lëndim mjaft të rëndë.

Ai ka thënë se edhe grupi tjetër i aktorëve ishin munduar që xhirimet të ishin sa më reale.

Ndërkohë, Austin ka thënë se i ka kërkuar qindra herë falje Stallones për incidentin, porse nuk e di nëse ia ka falur.
 
Top