• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Statusi juaj?

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Hajde deklaroni "statusin":D
a)single(beqar)
b)in love(i\e dashuruar)
c)i\e fejuar
d)i\e martuar
e)tjeter...(tregoni ciles kategori i perkisni)...

Un i takoj B :)
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Statusi juaj?

I lidhur por jo i dashuruar :D
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Statusi juaj?

spirito libero..
sempre in volo hhahaahahahhaha
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,827
Pikët
113
Përgjigje e: Statusi juaj?

Qeka hap zyra e gjendjes civile ktu :D;))
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,827
Pikët
113
Përgjigje e: Statusi juaj?

ahhaahhhahahaah shtrig e trego jam e sigurte qe je A ti :p
Nuk e tregoj,se kam frike se me versulen qente hahahahahaha

Me qafsh ,po ti kujt opsioni i perket :p
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,827
Pikët
113
Përgjigje e: Statusi juaj?

Un e do ta dish vertet?

Nga A ke ZH gjeje vete tani ska me ndihme :p
Jo me jo se nuk lodhem une,po me kalimin e kohes do e thuash vet ti:D e di un:p
 

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: Statusi juaj?

Full time emigrant...part time singel :D
 
Top