• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Stefani dëshiron një tjetër fëmijë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Gwen Stefani, mamaja e dy fëmijëve, Kingston dhe Zuma si dhe bashkëshortja e Gavin Rossdale, dëshiron një fëmijë të tretë në jetën e saj.


Këngëtarja e grupit No Doubt mendon të sjellë në jetë një tjetër krijesë për ta zgjeruar edhe më shumë familjen e saj. “Eshtë 40 vjec dhe kërkon me dëshpërim të lindë një tjetër fëmijë”, shprehet një burim.

Sipas po të njëjtit burim, ajo është e lidhur edhe artistikisht me bashkëshortin e saj, i cili ka nisur të shkruajë shumë këngë për të.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top