• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Steven Segal akuzohet për abuzime seksuale

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Steven Segal është akuzuar për abuzime seksuale dhe shfrytëzim me qëllim seksin. Akuzat vijnë nga një 23-vjecare, ish-modele, e cila ka qenë e punësuar si asistente pranë aktorit.


Sipas vajzës, Segal kishte edhe dy ’sekretare’ ruse, të cilave u kërkonte që t’i përmbushnin nevojat seksuale të tij, në cdo moment që aktori do t’i kërkonte.

Po sipas 23-vjecares, Segal e kishte detyruar që të kryenin marrëdhënie seksuale që ditën e parë të punës dhe ditët në vazhdimForum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top