• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Stewart nuk dëshiron të bëhet si Angelina Jolie

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Kristen Stewart, nuk dëshiron të bëhet Angelina Jolie e ardhshme, edhe pse mendon se aktorja e filmit “Salt” është mahnitëse.


20-vjeçarja e respekton talentin e aktrimit të Angelinës dhe përkushtimin e saj për punën humanitare, por ajo nuk dëshiron t’i shkëmbejë vendet me të.

“Nuk dua të jem Angelina Jolie. Jo se Angelina Jolie nuk është personi më i talentuar, i bukur, i suksesshëm, i mahnitshëm i admirueshëm që bën gjëra të mira për botën, por nuk dua të bëhem një yll i tillë filmash”, ka thënë Stewart.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top