• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Stilografi më i shtrenjtë në botë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Është shitur për 6 milionë euro, stilografi më i shprenjtë në botë.


Shitja është kryer në një angand në Shangai, ndërsa blerësi i stilografit të firmës së njohur “Tibaldi”, është mbajtur anonim.

Bëhet fjalë për një stilograf me kapuak floriri 18 karatësh, dhe të zbukuruar me 2 197 diamantë të zinj dhe 123 rubinë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: Stilografi më i shtrenjtë në botë

Vet shkruan ky stilografi :D
 

SiL3nT

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
37
Pikët
0
Vendndodhja
Sweden
Përgjigje e: Stilografi më i shtrenjtë në botë

me ate stilograf me ngel pa shpi blen shpi per gjith shqiprin hahahahaaha :p
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Stilografi më i shtrenjtë në botë

Gjithmon do ketë një të çmendur që do bëj çmendurira :)
 
Top