• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Studenti

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Nje studenti ne vitin e pare i pelqente shume nje vajze dhe vendosi ta ftonte per kafe. Vajza pranoi te pinte kafe me studentin dhe e lane te dilnin mbasdite. Dalin per kafe mbasdite (djali ne xhep kishte vetem 5 mije leke) dhe ulen te nje lokal tek blloku. Djali i gezuar dhe i emocionur i therret kamarierit dhe ky vjen te marri porosin.
- Cfare deshironi? - thote kamarieri.
- Per mua, - thote vajza - nje makiato, nje uje me gaz, nje redbull dhe nje pakete Malboro.
- Mire, - thote kamarieri - po ti cuni?
- Mua k*rit me sill nje hu se do ti q* rrobte kesaj...

(e vertet ndodhur te bar Mjelma ne vitin 2002)
 
Top