• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Suedia në shok, 32 vjeçari vret të fejuarën dhe e ha

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Suedia në shok, 32 vjeçari vret të fejuarën dhe e ha

Kanë bërë shoping së bashku përpara se ai ta vriste dhe ta hante. Ngjarja e pazakontë ka ndodhur në Suedi, ku një 32 vjeçar vrau të fejuarën e tij dhe pastaj e ka ngrënë

Protagonist i ngjarjes makabër është Isakin Jonsonn, 32 vjeç, i akuzuar për vrasjen e të fejuarës së tij. Sipas prokurorëve suedezë, ditën e vrasjes në qytetin Skovde ndërsa gruaja flinte, Jonsonn i ka prerë fytin dhe pastaj e ka ngrënë.

“Në fillim i kam prerë fytin, ka thënë – Jonsonn në gjykatë – pastaj shkova në kuzhinë për ta gatuar”. Në vendin e krimit policia ka gjetur një thikë, gërshërë dhe një sharrë.

Vrasësi-kanibal tha se nuk kishte asnjë arsye për të bërë krimin: “Ne ishim një çift me një të ardhme. Nuk kam dëgjuar asgjë të keqe rreth të fejuarës time

BOTA SOT
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Suedia në shok, 32 vjeçari vret të fejuarën dhe e ha

:O :O :O

ncncncnc ....``12````12``
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,199
Pikët
113
Përgjigje e: Suedia në shok, 32 vjeçari vret të fejuarën dhe e ha

Shyqyr qe se kom burrin suedez ....
 

Rimi.

arapçiu
Anëtar
Mar 8, 2011
Postime
5,149
Pikët
63
Vendndodhja
perball komshiut
Përgjigje e: Suedia në shok, 32 vjeçari vret të fejuarën dhe e ha

tu boft gjak e dhjam lale...

qe te qaj robi robin e kisha nigju ...

po qe edhe ta haj jooo

ky i boka te treja pernjehere..te qan te han dhe te vret ,,hej pike e zeze..
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,895
Pikët
113
Përgjigje e: Suedia në shok, 32 vjeçari vret të fejuarën dhe e ha

Po mire ç'pati?
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
6,731
Pikët
113
Përgjigje e: Suedia në shok, 32 vjeçari vret të fejuarën dhe e ha

Frike mos me be ndonje gje jashte normave :D , por edhe kur rrike urte prap supe te bekan , o tmerrrr

Kanibal !
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Suedia në shok, 32 vjeçari vret të fejuarën dhe e ha

kjo eshte sikur ta kish bere nje Shqiptar do te ishte ne lajme ne gjithe Europen

sidoqofte per temen nuk kam coment kjo eshte e tepruar
 

Urban

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 10, 2011
Postime
208
Pikët
0
Përgjigje e: Suedia në shok, 32 vjeçari vret të fejuarën dhe e ha

Na paska marr ne qaf ky maniaku...

Ec e perdori tani shprehjet ledhatuese "ta ha zemren, ta ha syrin" etj etj...do t'ia fusin vrapit me te katra gocat :( lol
 

Xhenet

❤️♥️♥️
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
4,604
Pikët
113
Vendndodhja
Ne mes endrrave dhe realitetit
Përgjigje e: Suedia në shok, 32 vjeçari vret të fejuarën dhe e ha

USA nje here kam pas lexuar se nje rus kishte pas mbushur frigon me mish goca dhe i hante!
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Suedia në shok, 32 vjeçari vret të fejuarën dhe e ha

USA nje here kam pas lexuar se nje rus kishte pas mbushur frigon me mish goca dhe i hante!
po kam lexuar ne te vertete kam shikuar nje emision
(Pershendetje Jeta)
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Suedia në shok, 32 vjeçari vret të fejuarën dhe e ha

Na paska marr ne qaf ky maniaku...

Ec e perdori tani shprehjet ledhatuese "ta ha zemren, ta ha syrin" etj etj...do t'ia fusin vrapit me te katra gocat :( lol
hahahahahaha looool
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,436
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Suedia në shok, 32 vjeçari vret të fejuarën dhe e ha

Qyqa bir, pupupupu...paska lajthit burri botes....beeerrrkkkkkk
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,210
Pikët
83
Përgjigje e: Suedia në shok, 32 vjeçari vret të fejuarën dhe e ha

Po me uren c'pati Lol

Nejse rendesi ka qe WALCHIRA qeka top :p:p
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,199
Pikët
113
Përgjigje e: Suedia në shok, 32 vjeçari vret të fejuarën dhe e ha

Po me uren c'pati Lol

Nejse rendesi ka qe WALCHIRA qeka top :p:p

Qyqa cdu un me u puq me kta mer :O

Jalla kta jan mos me te ra ne qytet e jo me ne shpi lol haha

Per mua gjith kta burrat dhe vice versa kshu perfundofshin ...:d
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: Suedia në shok, 32 vjeçari vret të fejuarën dhe e ha

Nuk e dime nese edhe ky e hengri te gatuar si nje tjeter me pare
o zot na ruaj
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,210
Pikët
83
Përgjigje e: Suedia në shok, 32 vjeçari vret të fejuarën dhe e ha

ai cifti tjeter qe thu ti ka qene gjermon :p. Cift sumkapuçesh :D. I preu vincin si i thu ti edhe ja skuqi n'tigan hahahah. mas nja 1 ore vdiq tarrallaku :D
 

MR ZEID

ALLAHU EKBER
Anëtar
Mar 11, 2011
Postime
295
Pikët
18
Vendndodhja
DALLAS TEXAS
Përgjigje e: Suedia në shok, 32 vjeçari vret të fejuarën dhe e ha

Keto ngjarje makabre njifen ne perendim, dhe jane te shpeshta.

cdo coment do te ishte i tepert
 
Top