• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sugjerime mbi forumin

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
1,993
Pikët
83
Po plasi ne albanistan koronavirusi a do e mbillni foRumin mo na ftofet Dragia?
 

Hope

tu ne vis qu'une fois
Anëtar
Feb 4, 2010
Postime
5,472
Pikët
83
Vendndodhja
在你心裡
Kto njoftimet me vijn 1 dit mbrapa mu 😱mos gabohem ju vijn gjithve njesoj??
 

legjenda

V.I.P
Anëtar
May 26, 2014
Postime
4,102
Pikët
83
Vendndodhja
MAQEDONIA VERIUT
pergezoj nga zemra ritje vizitorve edhe aktivizim anetare ne forum por duhet ndryshime ne stafi te kem moderator me aktive me dicplinuar
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
29,343
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
O Lixhend, vere dhe ket Shaljanin, Hopin te lista e ndryshimeve se ka potencial si anetar me u ba Aga-Moderator....

dy birra si len kur bashk
e po qe edhe kamarieren e can n'shpi
thet se asht djal shkodret
ka edukat, shije, e asht marakli.
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
29,343
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
nuk heq dore nga ndryshime klimatike ne stafi

Qashtu po.....mos e hiq doren kurr.....deri sa tvin pranvera ndryshimet klimatike qe ke mrpomozu duhet te bahen realitet....

mos u tut nga istikami
me xha Demon ne nje llogore
syrin mos ja ndaj thepit
ngjishni gunat e perpini faqore
 
Last edited:

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
30,112
Pikët
113
Po e kerkoja mbreme k’te temen e nuk e gjeta dot .

@Mandi, jam kurioze te te pyes qe :

A te kushton shume qe ti shtosh edhe ca Emojis tek Like button ?😜
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
30,112
Pikët
113
Sic duket thjeshte u nderrua serveri but nth else.

Gjithsesi desha te pyes qe a ka kend Kimie ne forum, pasi nuk Po e ndesh gjekundi.. if yes can u pls direct me ?
 

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
1,993
Pikët
83
Sygjeroj qe forumi te pajisi me maska dhe dorashka anetaret e vet.
 

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
2,709
Pikët
113
Mandi perse me shfaqen me vonese mua postimet ku jam cituar?.... se me shajn me bojn leck ene kur i lexoj une bohet vone ti kthej pergjigje morracakve :D :p
 

Noe

Mi vida
Banned
Anëtar
Sep 22, 2010
Postime
4,306
Pikët
48
Pershendetje nga une Noe dora vete :D

Sot hyra te kjo faqe nga kurioziteti dhe udetyrova ta hap kete emer te ri per te thene disa fjale sepse pashe se si me eshte vene ban pa qene fare prezent.:LOL: Si qenka kjo pune , si mund te marr ban kur nuk hyj? Nuk e kuptoj, kisha 4 muaj pa u loguar dhe qenkam i perjashtuar?! . Ose dikush ka arritur te hyje e mund ta kete keqperdorur nickun tim ose nje nga moderatoret e ka bere nga inati. Une sjam ne dijeni cfar ka ndodhur. Se ndryshe ska se si te shpjegohet!!.
Ore zoterinj kam 4 muj se skam hap ket faqe si marr ban? Allah allah Vetem te ky forum ndodh!!!:LOL: Nejse mua sme prish pune edhe kshu, por ne vend te riktheheni anetaret e vjeter i largoni edhe kur jan te larguar!

Nje sygjerim per ty @Mandi. Sesht nevoja te beni ban nje user qe nuk eshte aktiv :D Me me mirat. Noe
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
8,063
Pikët
113
Vendndodhja
Ti plako ke bere reklama per forume te tjera, nuk je me i mirepritur ketu. Mbas kesaj bisede do perjashtohesh serisht.
 
Top