• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sulmohet Noizy në Besianë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Këngëtari i njohur i repit ka filluar turin e koncerteve nëpër disa qytete të ndryshme, ndër to i pranishëm me mbrëmje ka qenë edhe në qytetin e Besianës (ish-Podujevës) në Kosovë.


Kjo mbrëmje për të cilën treguam, ka kaluar me pasoja për këngëtarin, pasi gjatë performancës së tij në prani të publikut, siç njoftojnë burime tona të pranishme në vendin e ngjarjes, Noizy ka ofenduar fansat nga skena.

Të irrituar nga kjo sjellje e tij, fansat pas përfundimit të koncertit kanë sulmuar këngëtarin, ndërsa si shpërblim i kanë dëmtuar edhe veturën e tij. Këtë gjë e kanë bërë në bashkëpunim me një grup tjetër këngëtarë të ashtuquajtur “Toqkat”. Edhe pse në këtë rast ka ndërhyrë sigurimi i koncertit, ka qenë e pamundur që të evitohen dëmet e veturës.

Për fat të mirë Noizy ka kaluar pa lëndime duke vazhduar koncertin nëpër qytete të tjera të Kosovës, duke kënduar në Pejë së bashku me Nora Istrefin. Noizy gjithashtu ka realizuar një këngë me klip së bashku me Dj Blunt dhe Real 1, të titulluar “Rrugës t’u shku”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Sulmohet Noizy në Besianë

Vjen cik si i mangut ai lol po knon mire..ke kjo foto mire qe spaskan heq as breckat :S

pastaj mire qe e ka shpetu Zoti lol
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,826
Pikët
113
Përgjigje e: Sulmohet Noizy në Besianë

Vjen cik si i mangut ai lol po knon mire..ke kjo foto mire qe spaskan heq as breckat :S

pastaj mire qe e ka shpetu Zoti lol
Po cne ky ofendon fansat?????``te_rraf``
Nuk e njof prandaj po pyes
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,826
Pikët
113
Përgjigje e: Sulmohet Noizy në Besianë

Eshte per tu habit pra as un se njof aq se u ben vite qe svete ne Shqiperi ..po di qe ka fjalor banal dhe sjellje pak te cuditshme lol
Okay,sflas me-shok-
 
Top