• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Super Bowl 2017

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
8,789
Pikët
113
Vendndodhja


Tom Brady luan në Super Bowl-in e tij të shtatë sonte në Huston, TX, kundër Mat Ryan - i shpallur lojtari më i vlefshëm i vitit - dhe Atlanta Falcons. Brady kërkon unazën e pestë në moshën 39 vjeçare dhe formë të shkëlqyer fizike që kombinohet me përvojën. Falcons vijnë me sulmin më të mirë në NFL, është hera e dytë për Atlantën që arrin në finale. Patriotët e vizitojnë për herë të nëntë Super Bowl-in, si një ndër ekipet më të forta të 15 viteve të fundit.
 

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
11,069
Pikët
113
Përgjigje e: Shqiptarët në Amerikë

Let's go falcons!!!!!!!!!!!
Screw the patriots!!!!

Who is with me??!!!!
 

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
11,069
Pikët
113
Përgjigje e: Shqiptarët në Amerikë

Falcons 7 patriots 0
-yay-``kercim``-yay-
 

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
11,069
Pikët
113
Përgjigje e: Shqiptarët në Amerikë

Oooooo yeeeeah. The FALCONS ARE HERE BABY.

TOM BRADY AND that scumbag cheater of a coach are H.I.S.T.O.R. Y.

14-0
 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
18,516
Pikët
113
Përgjigje e: Shqiptarët në Amerikë

Une po pres lady Gaga, lol
 

LuleBebe

Anëtar i ri
Anëtar
Jul 6, 2015
Postime
826
Pikët
0
Re: Shqiptarët në Amerikë

Watch her use this chance to make some political statement ...

Won't be a good move in a crowd like that
 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
18,516
Pikët
113
Përgjigje e: Shqiptarët në Amerikë

She better not lol. Mano mendoj Patriotat do fitojne :D
 

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
11,069
Pikët
113
Përgjigje e: Re: Shqiptarët në Amerikë

Watch her use this chance to make some political statement ...

Won't be a good move in a crowd like that
Luleferrash? You like American Football?!

Now I'm really having doubts about you. I'm starting to think you are too cool to be a woman hahahaha!
 

LuleBebe

Anëtar i ri
Anëtar
Jul 6, 2015
Postime
826
Pikët
0
Re: Shqiptarët në Amerikë

Hahahahahah nahhh. I just like the hot guys in tight pants running around all sweaty :p
 

zirconium

V.I.P
Anëtar
Apr 30, 2013
Postime
16,914
Pikët
63
Përgjigje e: Re: Shqiptarët në Amerikë

Watch her use this chance to make some political statement ...

Won't be a good move in a crowd like that
Lule lule..po cke moj goce.
Lije moj te shprehet si ti doje qejfi..liri demokraci Hamerika. :rolleyes:
 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
18,516
Pikët
113
Përgjigje e: Shqiptarët në Amerikë

Neper news gjthe diten dot merreshin robt me Tom Bradyn pse ka thene Trump Eshte nice guy. Njerez te cuditshem s'guxon njeriu te thote dicka te sulmon media nonstop lol. E pate ate gruan histerike qe gerthiste poshte Trump LOL
 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
18,516
Pikët
113
Përgjigje e: Shqiptarët në Amerikë

Ec aty Lady Gaga se u merzita, getting bored me ket sport lol
 

LuleBebe

Anëtar i ri
Anëtar
Jul 6, 2015
Postime
826
Pikët
0
Re: Përgjigje e: Re: Shqiptarët në Amerikë

Yeeeeah that's disgusting!
Just some. If you know what I mean... Lol

Anyway.. Gaga is amazing right l right now... Gooo GAGA
 

zirconium

V.I.P
Anëtar
Apr 30, 2013
Postime
16,914
Pikët
63
Përgjigje e: Shqiptarët në Amerikë

Neper news gjthe diten dot merreshin robt me Tom Bradyn pse ka thene Trump Eshte nice guy. Njerez te cuditshem s'guxon njeriu te thote dicka te sulmon media nonstop lol. E pate ate gruan histerike qe gerthiste poshte Trump LOL
Kush eshte Tom Brady?? -paqe-
 
Top