• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Super Bowl 2017

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
23,588
Pikët
113
Përgjigje e: Shqiptarët në Amerikë

E kam. :)

Personat nuk i njoh fare, as ndeshje te tyre s'kam pare, por kujtoj bisedat mes njerezve, sidomos ne familje. Une s'kam ndonje tendence ti mbaj mend, por ja qe s'i harroj dot.
 

zirconium

V.I.P
Anëtar
Apr 30, 2013
Postime
16,914
Pikët
63
Përgjigje e: Shqiptarët në Amerikë

E kam. :)

Persinat nuk i njoh fare, as ndeshje te tyre s'kam pare, por kujtoj bisedaf mes njerezve. Une s'kam ndonje tendence ti mbaj mend, por ja qe s'i harroj dot.
Qa ha ti o cuce? :vtr1:
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
23,588
Pikët
113
Përgjigje e: Shqiptarët në Amerikë

Ato gjera qe hajme te gjithe, veze me shume, po qe se i duhet ndonjerit per ndonje studim lol. Veze ha shume, por s'kam ngrene ne femijeri.
Di gje ti zirconium, nga ato qe ke pare ne tv ose lexuar neper forum, cili ushqim ndihmon ne drejtim te kujteses?

Ah edhe nje gje, kam bere shume penicilina kur kam qene e vogel. :D
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
23,588
Pikët
113
Përgjigje e: Shqiptarët në Amerikë

Uaaaa thirsty....u hurt my feelings. :(
 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
18,516
Pikët
113
Përgjigje e: Shqiptarët në Amerikë

Ato gjera qe hajme te gjithe, veze me shume, po qe se i duhet ndonjerit per ndonje studim lol. D
-qesh- oh u funny girl :D Yoko filloi Haliti, turqit vallzojne me Shostokavichin. Hmm. Lol
 

zirconium

V.I.P
Anëtar
Apr 30, 2013
Postime
16,914
Pikët
63
Përgjigje e: Shqiptarët në Amerikë

Ato gjera qe hajme te gjithe, veze me shume, po qe se i duhet ndonjerit per ndonje studim lol. Veze ha shume, por s'kam ngrene ne femijeri.
Di gje ti zirconium, nga ato qe ke pare ne tv ose lexuar neper forum, cili ushqim ndihmon ne drejtim te kujteses?

Ah edhe nje gje, kam bere shume penicilina kur kam qene e vogel. :D
Dieta seshte edhe aq, me shume do thosha genet. :)
Sdq ata qe kane kujtese te forte zakonisht kane IQ te larte. :p
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
23,588
Pikët
113
Përgjigje e: Shqiptarët në Amerikë

-qesh- oh u funny girl :D Yoko filloi Haliti,
Se me kapi e qeshura edhe vete, tek puna e penicilines dhe tek tuk e streptomicines. Lol
Kam bere aq shume, sa ato me duket me kane goditur mentally, se nuk eshte normale me mbajt mend kaq shume. Lolol. :D
 

zirconium

V.I.P
Anëtar
Apr 30, 2013
Postime
16,914
Pikët
63
Përgjigje e: Shqiptarët në Amerikë

Ke Netflix ti Zirco? Nese Po ktheje dhe ti :D
Une kisha pa televizor nja 5 vjet. E mora nje kot ta kem se ishin me ulje ne nentor. E kupton vete sa shume shof netflixin une. :p
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
23,588
Pikët
113
Përgjigje e: Shqiptarët në Amerikë

-qesh- oh u funny girl :D Yoko filloi Haliti, turqit vallzojne me Shostokavichin. Hmm. Lol
Po turqit na ftillun ne mi Bad, se ne me arinjte kemi pas fjetur neper guva e shpella. Ato na shkartisen gjakun e jena bere hot tani, kercejme napolonin edhe ne job interview, aq qeflinj jemi bere. :D
 

zirconium

V.I.P
Anëtar
Apr 30, 2013
Postime
16,914
Pikët
63
Përgjigje e: Shqiptarët në Amerikë

Po turqit na ftillun ne mi Bad, se ne me arinjte kemi pas fjetur neper guva e shpella. Ato na shkartisen gjakun e jena bere hot tani, kercejme napolonin edhe ne job interview, aq qeflinj jemi bere. :D
Turqit si rrace jane si te perafert me mongolet.
Turqit e sotme vetem turq etnik nuk jane, po nje perzierje turli rracash. Tjeter pastaj qe kujtojne se jane qa jane. ;)
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
23,588
Pikët
113
Përgjigje e: Shqiptarët në Amerikë

Turqit si rrace jane si te perafert me mongolet.
Turqia e sotme vetem turq etnik nuk jane, po nje perzierje turli rracash. ;)
Kane kaluar 1000 vjet qe atehere Zirconium.

Tani, e tere raca njerezore ka look modern. :)
 

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
11,069
Pikët
113
Përgjigje e: Shqiptarët në Amerikë

Ça na çani daullen me këto budallallëqe, Musta, Turqit, Ragami? Unë e ringjalla këtë temë për Superball.-boh-
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
23,588
Pikët
113
Përgjigje e: Shqiptarët në Amerikë

Mano, qetesohu. Mos u trego i pa edukate, se edhe ti i bukur si turk je! :D
 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
18,516
Pikët
113
Përgjigje e: Shqiptarët në Amerikë

Ça na çani daullen me këto budallallëqe, Musta, Turqit, Ragami? Unë e ringjalla këtë temë për Superball.-boh-
E ringjalla thote vec per super bowl. LOL E ka fajin Zirco. Lol
 

zirconium

V.I.P
Anëtar
Apr 30, 2013
Postime
16,914
Pikët
63
Përgjigje e: Shqiptarët në Amerikë

Kane kaluar 1000 vjet qe atehere Zirconium.

Tani, e tere raca njerezore ka look modern. :)
E mire e ke ti..te gjithe ashtu jemi turli cike me shue e cikez me pak.

Sdq per kulturen...turqit kane qene popull nomadesh edhe kopjuan perset e kalifatin ne pjesen me te madhe. :)
 

zirconium

V.I.P
Anëtar
Apr 30, 2013
Postime
16,914
Pikët
63
Përgjigje e: Shqiptarët në Amerikë

Ça na çani daullen me këto budallallëqe, Musta, Turqit, Ragami? Unë e ringjalla këtë temë për Superball.-boh-
Its over, chill out Mano.
Falcons won and those trumbers lost. :D
 

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
11,069
Pikët
113
Përgjigje e: Shqiptarët në Amerikë

Brady has had more sacks tonight than a 10 dollar whore.
 
Top