• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Super Bowl 2017

Hope

tu ne vis qu'une fois
Anëtar
Feb 4, 2010
Postime
6,146
Pikët
113
Vendndodhja
在你心裡
Përgjigje e: Super Bowl 2017

Ishte neshje e'bukur e merituan e pash :)
 

Khaleesi

V.I.P
Anëtar
May 5, 2014
Postime
7,348
Pikët
113
Përgjigje e: Super Bowl 2017

Nje loje fenomenale dhe pse nuk jam fans e madhe e futbollit amerikan. Gjysma e lojes ishte e merziteshme. Gjysma tjeter do ngelet ne histori. Hera e pare ne histori qe superbowl vete ne overtime ku dhe ndryshoj rezultati lojes 100%.
 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
39,790
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Re: Përgjigje e: Super Bowl 2017

Nje loje fenomenale dhe pse nuk jam fans e madhe e futbollit amerikan. Gjysma e lojes ishte e merziteshme. Gjysma tjeter do ngelet ne histori. Hera e pare ne histori qe superbowl vete ne overtime ku dhe ndryshoj rezultati lojes 100%.
komshie hubby was so depressed mid game, than he went bipolar on me and was happier than i ever seen :D i want so bad to fet him a jersey with tom brady's signature, but they are freaking expensive
 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
18,516
Pikët
113
Përgjigje e: Super Bowl 2017

se kuptoj pse quarterback eshte me I rendesishem sesa nje receiver. Ky I fundit behet cope me e kap e ha gjithe ato goditje e gjithe ato saltro ne ajer. :D
 

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
11,069
Pikët
113
Përgjigje e: Super Bowl 2017

se kuptoj pse quarterback eshte me I rendesishem sesa nje receiver. Ky I fundit behet cope me e kap e ha gjithe ato goditje e gjithe ato saltro ne ajer. :D
Sepse 'quarterback' është ai që zgjedh lojën dhe kujt do të ja pasoj topin. Duhet të jetë tepër preçiz se një milimetër jasht shenjës shkon në intërception. Futbolli Amerikan është lojë strategjie, ka shum pak impovizim. Receivers shprsh herë nuk e kapin dot topin edhe kur pasa është e mirë.

Për mendimin tim mbrojtësit e ksaj loje janë debila të vërtetë. Janë si buajqë shkojnë vetëm pas receiver në vënd që të luajn topin. Kush e di sa shumë interceptions do kishte në këtë lojë nëse luajn topin dhe jo lojtarin.
 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
18,516
Pikët
113
Përgjigje e: Super Bowl 2017

Po filloj ta kuptoj pak nga pak :D Po ska si soccer ama!
 
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
5,310
Pikët
113
Përgjigje e: Super Bowl 2017

As e kuptoj kete loje dhe as nuk me pelqen. Sport violent nje Zot e di pse Amerika perfaqesohet me nje sport kaq violent. Shyqyr qe nuk e diskutuan shume ne pune. Dic duket ishin lodh se brohorituri.:D
Ato reklamat ishin kot, boring. Harroje cfare ishe duke pare. I kane kthyer reklamat ne movie clips. Kishin me lezet me pare me sens humori.,
 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
18,516
Pikët
113
Përgjigje e: Super Bowl 2017

lol Mia. Une kam vendos me e fut nje season only cunin me lujt. Ta provoj njehere andej nga shtatori.
 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
24,842
Pikët
113
Përgjigje e: Super Bowl 2017

se kuptoj pse quarterback eshte me I rendesishem sesa nje receiver. Ky I fundit behet cope me e kap e ha gjithe ato goditje e gjithe ato saltro ne ajer. :D
sepse shumica e qb jane te bardhe
 
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
5,310
Pikët
113
Përgjigje e: Super Bowl 2017

lol Mia. Une kam vendos me e fut nje season only cunin me lujt. Ta provoj njehere andej nga shtatori.
Nuk do ta rekomandoja. Bej cik research sa demtime sjell ky sport ne trurin e njeriut. Te con dhe ne vetvrasje me vone thone. Sport idiot per mua. :D
 
Top