• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Superliga Shqiptare

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,296
Pikët
113
Se i keni qejf juve do dokumentare(NATYRISHT dhe vete)...
PS....Sa larg ka qene fusha e Shkendise?
komb...PLEHRASH.
FAZITI....zoti kjoft apo ju bekoft ...juve.
DANKE....apet.
 

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
3,792
Pikët
113
Vendndodhja
Allianz-Arena
Ai e kip qe e mbyll fazen e 3-te ne vend te pare, me 75% del kampion. Faza 4 me e lehte per ta ruajt vendin e par. Pak me forcat e veta, pak me stilin alla Shqiptar del kampion ne fund. Me sa duket sivjet eshte viti i Laçit ;)

Mgjths jam dakort me @shoku_tanku kur thot se Laçjanet sivjet jane Grande ekip.
 

E**A**

V.I.P
Anëtar
Jan 7, 2014
Postime
5,473
Pikët
113
Vendndodhja
Tiranë
Ai e kip qe e mbyll fazen e 3-te ne vend te pare, me 75% del kampion. Faza 4 me e lehte per ta ruajt vendin e par. Pak me forcat e veta, pak me stilin alla Shqiptar del kampion ne fund. Me sa duket sivjet eshte viti i Laçit ;)

Mgjths jam dakort me @shoku_tanku kur thot se Laçjanet sivjet jane Grande ekip.
Kisha qejf ta merrte Vllaznia kete vit. E merr Partizani mendoj
 

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
3,792
Pikët
113
Vendndodhja
Allianz-Arena
Kisha qejf ta merrte Vllaznia kete vit. E merr Partizani mendoj
Vllaznia kisha qef dhe une. Po e than mire cunat, se Vllaznia rastesishte fitoi disa ndeshje ne minutat e fundit dhe perfitoi nga humbjet qe benin ekipet rivale per vendin e par.
 
Last edited:

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
26,303
Pikët
113
Vllaznine e denoje euforia. Kujtuan se mbaroje gjithcka.
Vllaznia perenia,

Italianet thone, e ndihmoi Kulo, shume ndeshje i fotij ne minutene 97, vllaznia,..

Fati, o jek e jek, nje here te pret dhe nje here te hedh,..

Kshu edhe puna e vllaznise.

Kampionatin e da Duki, si gjithmone, do tja jape o Durrsit, o Laqit,..
 

murik

peace and love
Anëtar
Jul 28, 2015
Postime
4,338
Pikët
113
Vendndodhja
philadelphia
Vllaznia perenia,

Italianet thone, e ndihmoi Kulo, shume ndeshje i fotij ne minutene 97, vllaznia,..

Fati, o jek e jek, nje here te pret dhe nje here te hedh,..

Kshu edhe puna e vllaznise.

Kampionatin e da Duki, si gjithmone, do tja jape o Durrsit, o Laqit,..
Po le ta mari dhe Laci njehere se ndoshta qetesohen e civilizohen edhe ata ndopak :D
 

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
3,792
Pikët
113
Vendndodhja
Allianz-Arena
Vllaznia perenia,

Italianet thone, e ndihmoi Kulo, shume ndeshje i fotij ne minutene 97, vllaznia,..

Fati, o jek e jek, nje here te pret dhe nje here te hedh,..

Kshu edhe puna e vllaznise.

Kampionatin e da Duki, si gjithmone, do tja jape o Durrsit, o Laqit,..
Kshu menoj dhe une qe nji nga kto dy klube e mer.

Po them favorit eshte Laçi, qe t'me dali e kunderta e parashikimit.

Kshu mke then ti qe asnjehere si gjej kto parashikimet 😜
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
26,303
Pikët
113
E fundosi partizoni fierin. Urime brace
Sec ishte njoni ne tribune, gjithe kohes, thrriste,

O klysh i Sali Berishes,..:D, o klysh i Sali Berishes,..:D

Do ishte bodyguardi i Braqes,...:D

Shkodra me Durrsin barazim,..
 
Top