• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Supermodelja Naomi Campbell të kërkojë falje

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Një fëmijë i një ushtari të vrarë, ka kërkuar nga Naomi Campbell që t’i tërheqë fjalët e saja gjatë seancës gjyqësore ku supermodelja dëshmoi në rastin e gykimit të ish-presidentit liberian, Charles Taylor.


Supermodelja që është duke dëshmuar në gjykatën për krime të luftës në Hagë për shkak se pranoi të ashtuquajturit ‘diamantë të përgjakur’ nga ish-presidenti liberian, gjatë seancës tha se pozicioni në të cilin gjendej ajo ishte tejet i papërshtatshëm dhe pengesë e madhe.

Këto komente kanë zgjuar polemika, ndërsa tani Kabba Williams nëna e të cilit u vra gjatë luftës liberiane kërkoi nga supermodelja që t’i kërkojë falje popullit liberian.

“Ajo duhet të ketë turp. Është më shumë se një pozitë e papërshtatshme për mijëra të vrarë, mijëra të torturuar dhe mijëra të djegur për së gjalli”, theksoi Williams për Sunday Mirror.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Supermodelja Naomi Campbell të kërkojë falje

Ka disa derrasa mangut kjo mduket ti rroj ajo qe eshte Vip aman se nga trute eshte bosh :S
 
Top