• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Supertalentja amerikane gjithçka shkatërron me gjinj!

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Amerikania Busty Heart (49 vjeçe) për herë të parë u paraqit në emisionin e Supertalenteve para dy viteve në SHBA. Talenti i saj atëherë nuk njihej. Theu sende të ndryshme me gjinjtë e saj XXL, por nuk u plasua më tutje.
Tash u paraqit në versionin gjerman të këtij “show”. Me dy “supertalentet” e saj ajo shkatërroi kanaçet në skenë dhe theu pllakat. Anëtari i jurisë Dieter Bohlen thotë se ka mbetur e shokuar kur pa Bustyn duke dalë në skenë.

“Janë disa gjëra që unë kurrë se kam parë në jetë, e kjo është njëra ndër ato gjëra. Kam ngrënë buzët nga habia dhe nuk e dija se çfarë të bëja”, tha Dieter për gazetën gjermane “Bild”.

Se a është plasuar Busty në garën e mëtutjeshme me gjinjtë e saj super të mëdhenj edhe kjo nuk u mësua. Emisioni do të emitohet të premten në mbrëmje në televizionin gjerman RTL. Gjinjtë e Bustyt janë artificiale, shkruan faqja e internetit “Boobpedia”, ndërsa madhësia e jelekëve të saj është H.
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Supertalentja amerikane gjithçka shkatërron me gjinj!

o SEa na fiksove me keto kuriozitete hahaahahhahahaha vetem gjokse lol
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Supertalentja amerikane gjithçka shkatërron me gjinj!

Beaute skam faj une moj :p per içik fun duhen dhe keto ;)
 
Top