• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Swift me flokët më seksi në botë

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113


Taylor Swift është fytyra e famshme me flokët më seksi në botë sipas një sondazhi të gjigantit të veshjeve të brendshme, Victoria's Secret. Kompania ka nderuar këngëtaren e muzikës country me njërën prej mirënjohjeve Seksi, që emëron 16 fitues në kategori të ndryshme për pjesë të ndryshme të trupit.
 
Top