• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Swift ylli që po ngrihet në qiell

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Megjithëse ceremonia e edicionit të 52-të të dhënies së çmimeve “Grammy” ka përfunduar prej dy javësh, dashamirësit e muzikës nuk pushojnë së diskutuari rreth yjeve, muzikantëve e këngëtarëve, si dhe veprave të tyre.


Në programin e sotëm muzikor unë do t’ju njoh me Taylor Swift-in, që mund të themi se ka krijuar mrekulli në “Grammy”-n e sivjetshëm, dhe disa këngë të saj.

Këngëtarja amerikane Taylor Swift, që mbushi 20 vjeçe në dhjetorin e vitit të kaluar, megjithëse kaq e re, ishte në qendër të vëmendjes së publikut me 8 emërime, duke marrë në fund 4 çmime, ku përfshihen ‘Albumi i vitit’, ‘Këngëtarja më e mirë kauntri, ‘Kënga më e mirë kauntri’ dhe ‘Albumi më i mirë kauntri’. Albumi i dytë i saj ‘Fearless’ fiton çmimin e ‘Albumit të vitit’. Tani le të dëgjojmë së bashku këngën kryesore të këtij albumi ‘Fearless’.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top