• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sylvester Stallone do të heqë dorë nga aktrimi

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Stallone ka thënë se filmi i tij i ri “The Expendables” mund të jetë edhe i fundit, pasi ai është duke menduar të heqë dorë nga aktrimi dhe të përqendrohet në punën e regjisorit.


Aktori 63-vjeçar, i njohur veçanërisht për rolet e boksierit Rocky Balboa në vargun e filmave “Rocky” si dhe të ushtarit problematik John Rambo nga seria e filmave “Rambo”, thotë se ai mund të mos luajë më role të tjera në karrierën e tij.

Jam në një kohë të huazuar. Në këtë moshë dëgjoj orën duke rënë dhe më duket aq e zhurmshme sa zhurma e Big Ben. Ambicie e fundit është të ndjek hapat e Clint Eastwood dhe të dal të bëj regjinë e filmave pa qenë vetë në ta”, ka thënë Stallone.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top