• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Symantec Endpoint Protection 11.0.4010.19 x86/64 | 134 MB

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Nji nga mbrojtjet me te mira per momentin


Symantec Endpoint Protection 11.0 combines Symantec AntiVirus with advanced threat prevention to deliver unmatched defense against malware for laptops, desktops and servers. It seamlessly integrates essential security technologies in a single agent and management console, increasing protection and helping lower total cost of ownership.

Key Features

* Seamlessly integrates essential technologies such as antivirus, antispyware, firewall, intrusion prevention, device and application control.
* Requires only a single agent that is managed by a single management console.
* Provides unmatched endpoint protection from the market leader in endpoint security.
* Enables instant NAC upgrade without additional software deployment for each endpoint.

Key Benefits

* Stops malware such as viruses, worms, Trojans, spyware, adware, bots, zero-day threats and rootkits.
* Prevents security outbreaks thus reducing administrative overhead.
* Lowers total cost of ownership for endpoint security.

Code:
http://rapidshare.com/files/198764671/symantog.rar
 
Top