• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Të dhënat e modelit Magento 2

alexmorco

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 15, 2018
Postime
1
Pikët
0
Instalimi i të dhënave të mostrës në Magento 2 është mjaft e vështirë për personin teknik dhe jo teknik. Ka dy metoda të përbashkëta me të cilat mund të konfiguroni Magento 2 Sample data në dyqanin tuaj. Kompozitor dhe Magento CLI. Për hir të konsistencës, unë do të përdor Magento CLI në këtë post.
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
648
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Instalimi i të dhënave të mostrës në Magento 2 është mjaft e vështirë për personin teknik dhe jo teknik. Ka dy metoda të përbashkëta me të cilat mund të konfiguroni Magento 2 Sample data në dyqanin tuaj. Kompozitor dhe Magento CLI. Për hir të konsistencës, unë do të përdor Magento CLI në këtë post.
Kam kërshëri të madhe që të di kuptimin e fjalës "konfiguroni" dhe mundësisht cilës gjuhe i përket?Nëse dikush nga ju sjell fjalën shqip e cila mund të përdoret si zëvendësuese në këtë rast do shpërblehet me 5 euro bitcoins.Mandi pyete njëherë BlueRose se ajo dëgjon zëra...
 
Anëtar
Jan 30, 2012
Postime
8,144
Pikët
83
Përgjigje e: Re: Të dhënat e modelit Magento 2

Kam kërshëri të madhe që të di kuptimin e fjalës "konfiguroni" dhe mundësisht cilës gjuhe i përket?Nëse dikush nga ju sjell fjalën shqip e cila mund të përdoret si zëvendësuese në këtë rast do shpërblehet me 5 euro bitcoins.Mandi pyete njëherë BlueRose se ajo dëgjon zëra...
Boj i dush me uj t’ftofet se t’ik kersheria. Ne ktu nuk merremi me llafe dhe as me bitcoinsa. Me euro merret akrepi. Tani u kujtova, edhe me llafe ai sikur merret. :)
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
6,662
Pikët
113
Përgjigje e: Re: Të dhënat e modelit Magento 2

Kam kërshëri të madhe që të di kuptimin e fjalës "konfiguroni" dhe mundësisht cilës gjuhe i përket?Nëse dikush nga ju sjell fjalën shqip e cila mund të përdoret si zëvendësuese në këtë rast do shpërblehet me 5 euro bitcoins.Mandi pyete njëherë BlueRose se ajo dëgjon zëra...

Konfiguroni me kujton fjalen "Fytyre". Figaro ishte gjithashtu nje tip kolonje qe im ate perdorte pasi ruhej cdo mengjes.

A eshte e mundur t'a zevendesojme me Personalizoni?

Ose Zgjidhni vetite per perputhje shijesh personale.Dea
 
Top