• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

T.I: Dua Oscar si 40 vjeçar

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Reperi T.I është duke e zhvendosur fokusin e tij nga industria muzikore në atë filmike, për arsye se ai dëshiron të bëhet fitues i çmimit Oscar brenda 10 viteve të ardhshme.
Ylli i hip-hopit ka pasur role të vogla në filma si “American Gangster’, ndërsa tani ka një rol më të madh në filmin triller “Takers”. Për këtë arsye, T.I ka pranuar se ai po e ndërton portofolin e aktrimit, pasi nuk dëshiron të bëjë muzikë rap deri në të 30-tat e vonshme, sikurse Jay-Z apo Eminem.

“Unë dua të kem Oscar kur të jem 40 vjeçar. Unë dua të kem lënë gjurmë në filma si producent dhe aktor në kohën kur do jem në moshën e Jay-Z apo Eminemit”, theksoi T.I
 
Top