• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

T.I. nuk ndjehet mirë pa armë

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Reperi T.I. preferon të kalojë kohë me familjen e tij në vend se të kalojë kohë nëpër klube, pasi nuk ndjehet i sigurt pa armë.
Këngëtari, emri i vërtetë i të cilit është Clifford Harris, Jr., së fundi i dha fund një qëndrimi prapa hekurave për shkak të posedimit pa leje të armësh pasi ishte kapur duke blerë një mori armës nga një agjent i fshehtë në vitin 2007.

“Nuk dal jashtë aq shumë... thjesht nuk ndjehem komfort pa mjet. Madje edhe kur kam sigurim. Jam më komfort kur e di se e kam një – por kur nuk e kam, pasi jam mësuar ta kem një për aq shumë kohë, nuk ndjehem komfort. Andaj qëndroj jashtë atij ambienti sa më shumë që mundem”, ka thënë reperi.
 
Top