• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

( ta fisnikërojmë shpirtin me poezi )... nga indianët e Amerikës

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
57,220
Pikët
113
Lexo "Oskeola-Prijesi i Seminolleve", sa bukur e pershkruan natyren e Florides.
Mua me pelqen pjesa kur i thot apo reagoi kundra jo dikujt.....

Atyre qe ma kerkojne me force,nuk ju a jap!!!
Se kishin dale <thashetheme> qe bote dashni me............lekurKUQIN.
 
Top