• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ta gezoni

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,117
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Ta gezoni

Never Mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire..
 

born_to_love

elektron i lire
Anëtar
Mar 6, 2010
Postime
87
Pikët
0
Vendndodhja
Greece
Përgjigje e: Ta gezoni

Kot sthone mali me malin stakohen....:)

Ckemi Never si ke qene? Shyqyr erdhi nje Interist ne forum se ishin mbledh gjith romanistet dhe milanistet...Te uroj shendet plako !
 

Never

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 10, 2010
Postime
10
Pikët
0
Vendndodhja
Durres
Përgjigje e: Ta gezoni

Kot sthone mali me malin stakohen....:)

Ckemi Never si ke qene? Shyqyr erdhi nje Interist ne forum se ishin mbledh gjith romanistet dhe milanistet...Te uroj shendet plako !
rrespekte lale :) do i mysim mer ca jan kto milanista romanista ja thyjm kafken :p
 

Never

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 10, 2010
Postime
10
Pikët
0
Vendndodhja
Durres
Përgjigje e: Ta gezoni

ahh po qe per interin bej sherr me ty :p
 

Never

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 10, 2010
Postime
10
Pikët
0
Vendndodhja
Durres
Përgjigje e: Ta gezoni

e me mire se per ty po e dredh cik se tkam te mire :D
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Ta gezoni

khe khe khe chi va la?
chi é chi é?
NEVERRR FOREVER YOU BI TOUGHETHER hahahahhaha
MIR SE NA ERDHE lol lol
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Ta gezoni

She she kush na paska ardh nga anet tona :)

Mir se erdhe boy , kalofsh sa me mir :)

``kiss``
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Ta gezoni

Mire se erdhe Never edhe te lutem shume mos ma ofendo Milanin :p!
Do ta detyrojme te behet Milanist shum shpejt kiss

Citim:
Postimi origjinal është bërë nga belle_vie
A tbofsha gropen un ty t'mire mke re s'ke nga ja mban thuj jo po deshe
jo me kush thot jo se ja bej gropen

ahahahhhahahahah Shaka bera ketu ne kete Forum jan te gjithe njesha s'kan shance te me acarojne ;) pastaj ja erdhe dhe ti lol t'me mbrosh kiss ke balli :)
 
Top