• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ta ha zemrën

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Në Londër u hap ëmbëltorja e parë vetëm për myshterinjtë mbi moshën 18 vjeçare.
Në ëmbëltoren bizare me emrin edhe më bizar “Eat Your Heart Out and the Pretox Potion” shiten 666 ëmbëlsira të “përgjakshme” dhe me pamje vërtetë neveritëse.Aty mund të gjeni torte në formë të krimbave, minjve, merimangës, shiringave, syve, vaginës, gishtave, dhëmbëve, zemrës dhe organeve tjera të brendshme.

Edhe një e veçantë tjetër e kësaj ëmbëltore është se do t’i mbajë dyert e hapura vetëm për tri ditë prej 29 deri më 31 tetor, me rastin e Natës së Shtrigave.
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,959
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Ta ha zemrën

Roxy na ço naj cope taten se kam pershtypjen se do jesh me e shijshme :p

Proteza nuk quhet pjese e jotja lol
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,959
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Ta ha zemrën

Pse te mos kesh pretendime eshte te kerkosh nje cope taten e :(

Sweety besoj se te kane thene shpesh , edhe pa ta hequr copen e mishit , nje kafshate do ta jepja :d
 
Top