• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Taksisti kthen çanten me 26 500 dollare

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
HANOI - Menaxhmenti i kompanise se taksive ne qytetin vietnamez, Ho Chi Minh, njoftoi se nje vozites i tyre ka gjetur ne pjesen e pasme te automobilit nje cante te harruar nga nje klient, ne te cilen gjendeshin 26 500 dollare.

Pervec parave ne tri valuta te ndryshme, ne çante gjendeshin edhe dokumente shume te rendesishme, deklaroi perfaqesuesi i kompanise.

Udhetari thirri ne kompanine e taksive, pasi qe e kuptoi se kishte humbur canten.

Vozitesi Doan Tan Ksiyan, 23-vjecar, e ktheu canten te pahapur.

Kompania dhe udhetari falenderues e shperblyen me 100 dollare, raporton agjencia AP, duke shtuar se ne Vietnam paga mesatare eshte rreth 80 dollare.
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Taksisti kthen çanten me 26 500 dollare

Idjot :D
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Taksisti kthen çanten me 26 500 dollare

po idjot . ai i gjeti nuk i vodhi :D eshte shanc . Ky toci shkon e i kthen
 

TONII

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 20, 2010
Postime
2
Pikët
0
Përgjigje e: Taksisti kthen çanten me 26 500 dollare

hahahahaha pse ndodh dhe kshtu?!
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Taksisti kthen çanten me 26 500 dollare

Mu s`me duket idjot...perkundrazi bravo!
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Taksisti kthen çanten me 26 500 dollare

eeeeee ky paska qen me fat cfar idijoti se mos gje ne nuk e kishimi be kete paaaaaa
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Taksisti kthen çanten me 26 500 dollare

Nuk ka qene Naiv, ka menduar per vendin e punes.Pasagjeri (klienti) e dinte mire se me cilin mjet dhe kompani kishte udhetuar....S'ka qene portofol, por çante.
..... e paskan shperblyer shume pak !
 

SiL3nT

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
37
Pikët
0
Vendndodhja
Sweden
Ai as se dinte fare qe ka pasur lek ne cant, se aty thot e kthehu pa e hapur :) kshuqe kushedi sa e ka shar veten ai kur e ka mar vesh sa lek kan qen brenda ahahaha :p
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,169
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Taksisti kthen çanten me 26 500 dollare

Ishalla ska bo vetvrasje kur e ka mor vesh lol
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Taksisti kthen çanten me 26 500 dollare

Me vetvrasje Te pakten do fitonin pensionin ata te familjes :p
 
Top