• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tani je në... do të doje të ishe...

AbbA

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 13, 2010
Postime
33
Pikët
0
Vendndodhja
It doesn't matter :)
Përgjigje e: Tani je ne... do doje te ishe...

tani jam ne shpi dhe do te doja te pija prap kafe ne nje lokal ku ka muzik house dhe me volum en maaax :D
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Tani je ne... do doje te ishe...

tani jam ne itali.. do te doje te isha ne shqip :D:D
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Tani je ne... do doje te ishe...

Tani jam ne shtepi, do doja te isha ne kinema!
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Tani je ne... do doje te ishe...

tani jam ne pune :( do doja te isha ne Hene :p
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Tani je ne... do doje te ishe...

Tani jam ne dhome, do doja te isha diku larg ndergjinoreve, qe mendja i pjelle vetem shejtanlliqe dhe s'mendojn se ke prekin dhe lendojn, vetem te ndjehem mire brenda tyre per ate qe realizuan.
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Titulli: Tani je ne... do doje te ishe...

ja ketu me ju. do doja te isha diku vetem ne nje peisazh bor ne mal e det ne fush.
 

iva11

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
17
Pikët
0
Përgjigje e: Tani je ne... do doje te ishe...

tani jam ketu me juuu-gjumash-
do doja te isha me dike qe ka patur dhe ka shume rendesi per mua ne vendin tone te preferuar..un..ai ..dhe hena deshmitare``snog``
 

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
Re: Tani je ne... do doje te ishe...

tani jam ne forum :)
Por do te doja te isha ne plazh duke luajtur volejboll :D
 

Pure_Gold

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 12, 2010
Postime
66
Pikët
0
Vendndodhja
Elbasan Shqiperi
Përgjigje e: Tani je ne... do doje te ishe...

Tani jam ne shtepi ne shqiperi do te doja vec me u largu jashte Shqiperie larg Shqiperise kudo qofte ska qene dhe ne Kine vec larg Shqiperie mos e shof mo...
 
Top