• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tanto ,,, nga kavaja, version ne shqip

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,117
Pikët
113
Vendndodhja
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Xnv91y5J-W8&feature=player_embedded]YouTube - Tanto ,,, nga kavaja, version ne shqip

Tanto ,,, nga kavaja, version ne shqip lol
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Tanto ,,, nga kavaja, version ne shqip

sa te papam kto
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Tanto ,,, nga kavaja, version ne shqip

hahahahahahahahahahahahaha lool ca gallate kto tipat haha
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,770
Pikët
113
Përgjigje e: Tanto ,,, nga kavaja, version ne shqip

Shyqyr humor tamom.lol
Tforte janehahahaha
 
Top