• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë

Skydive

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 22, 2012
Postime
2,266
Pikët
0Shumica e të rinjve e konsiderojnë si argëtuese, apo si diçka normale të pasurit e një tatuazhi.

Agjencia e lajmeve noa.al, transmeton disa nga tatuazhet më të çuditshëm dhe që jo çdokush mund të marrë guximin ti ketë, por gjithsesi ekzistojnë guximtarë të çuditshëm që mbulojnë trupin me vula të cilat ndoshta do i shoqërojnë përjetë. 

Misty-Blue

Përjetësisht të Panjohur
Anëtar
Mar 17, 2012
Postime
1,465
Pikët
0
Përgjigje e: Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë

hahahahhahahaha , It want suck itself :d :d
 

lenci

::
Anëtar
Feb 4, 2012
Postime
2,544
Pikët
0
Përgjigje e: Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë

tatuazhi tek figura 2 me pelqen,por do vendosja simbole te jera
kurse ai tek 4 eshte veper arti,por jo te gjithe kane guxim ta bejne
 

Misty-Blue

Përjetësisht të Panjohur
Anëtar
Mar 17, 2012
Postime
1,465
Pikët
0
Përgjigje e: Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë

tatuazhi tek figura 2 me pelqen,por do vendosja simbole te jera
kurse ai tek 4 eshte veper arti,por jo te gjithe kane guxim ta bejne
Ama merke vesh nga veprat e artit edhe ti :p

ka rrjedhur plaka thuaj , vete ngjyros kurrizin me aktoret e
'' Twlight Saga'' :d :d
 

lenci

::
Anëtar
Feb 4, 2012
Postime
2,544
Pikët
0
Përgjigje e: Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë

Ama merke vesh nga veprat e artit edhe ti :p

ka rrjedhur plaka thuaj , vete ngjyros kurrizin me aktoret e
'' Twlight Saga'' :d :d
eshte menyra si eshte bere tatuazhi dhe qartesia,pak rendesi ka subjekti..
po pse humb koh dhe une me dike qe mendon se tatuazhet i fiton me piket e qumeshtit:p
 

Misty-Blue

Përjetësisht të Panjohur
Anëtar
Mar 17, 2012
Postime
1,465
Pikët
0
Përgjigje e: Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë

eshte menyra si eshte bere tatuazhi dhe qartesia,pak rendesi ka subjekti..
po pse humb koh dhe une me dike qe mendon se tatuazhet i fiton me piket e qumeshtit:p
Te siguroj qe ke humb me shum kohe te kuptosh tatuazhin e plakes :p

Pranoje qe tani qe mesove cili esht subjekti te doli nga qejfi :d
 

lenci

::
Anëtar
Feb 4, 2012
Postime
2,544
Pikët
0
Përgjigje e: Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë

Te siguroj qe ke humb me shum kohe te kuptosh tatuazhin e plakes :p

Pranoje qe tani qe mesove cili esht subjekti te doli nga qejfi :d
ncuq se pranoj hiç :)
nuk kuptohen tatuazhet e te tjereve,se mezi kupton te tuat
kapish ti, jo e tatuazhuar
 

atrevido

edamus bibamus gaudeamus
Anëtar
Feb 13, 2011
Postime
3,112
Pikët
0
Përgjigje e: Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë

Vagine blu s'kisha pare ndonjehere. -mendon-
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,479
Pikët
113
Përgjigje e: Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë

S'me pelqen asnjeri...dhe asnjeri nuk eshte veper arti per mua...
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
50,548
Pikët
113
Përgjigje e: Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë

S'me pelqen asnjeri...dhe asnjeri nuk eshte veper arti per mua...
Robby,cfar mendon per Ami James????
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,479
Pikët
113
Përgjigje e: Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë

Eshte i zoti po mua personalisht ca me pelqejne ca jo...ai vete eshte sexy :D!
Prit se do te te dergoj nje link..dhe keto per mua jane tatuazhet qe zor se te shkojne ne mendje t'i besh dhe jane vertete vepra arti..
Une kete e njoha kur punoja tek Tatoo Convention dhe per mua u be idhull :D...pastaj menyra e te berit tatuazhe e ketit eshte shume afer menyres si bej une punimet e mia..
http://www.google.it/search?hl=it&biw=1366&bih=667&q=wurzburg+buena+vista+tatoo&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=Q66qT6ToFIWF-wbGgOGcCg
Pastaj edhe Yann Black..eshte gati si Miro'..
http://www.google.it/search?hl=it&biw=1366&bih=667&q=wurzburg+buena+vista+tatoo&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=Q66qT6ToFIWF-wbGgOGcCg#um=1&hl=it&tbm=isch&sa=1&q=Yann+Black&oq=Yann+Black&aq=f&aqi=&aql=&gs_l=img.3...114017.124197.0.126050.40.24.0.0.0.1.901.1300.3-1j6-1.3.0...0.0.NWhHMtQflho&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&fp=3576053180a8c7d1&biw=1366&bih=667

Perpara ketyre ato tatuazhet siper jane vari trajsen...jane tatuazhe qesharake qe i bejne njerezit pa personalitet, sipas meje...
 

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
10,542
Pikët
113
Përgjigje e: Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë

Tatuazhet, njekohesisht edhe piercing me pelqejne shume. Te ishja me e re ne moshe, do shkoja berserk, do mbushesha plot me tatoo. Anything to do with skulls and red colors.
 

PuffetiNa

MbetiTeThemiNaIshteNjeher
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
12,097
Pikët
113
Përgjigje e: Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë

he cme kapi barku ...-brr-
 

Misty-Blue

Përjetësisht të Panjohur
Anëtar
Mar 17, 2012
Postime
1,465
Pikët
0
Përgjigje e: Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë

ncuq se pranoj hiç :)
nuk kuptohen tatuazhet e te tjereve,se mezi kupton te tuat
kapish ti, jo e tatuazhuar
Kesaj here po mbyll nje sy edhe po bej kot sikur te kam kuptuar :p
 

Jolene

🌫
Staff member
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,353
Pikët
113
Përgjigje e: Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë

Sa do te doja t`kuptoja, cfare i shtyn njerzit te bejne gjera te tilla ne lekure...Imja.
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
22,813
Pikët
113
Përgjigje e: Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë

Ishalla me qellon nje burre me tatuazhe.
 

Elushe

~*~loved~*~
Anëtar
Aug 20, 2012
Postime
4,997
Pikët
113
Përgjigje e: Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë

Sa do te doja t`kuptoja, cfare i shtyn njerzit te bejne gjera te tilla ne lekure...Imja.
E thjeshte, e bukur :))

Ishalla me qellon nje burre me tatuazhe.
Yoko, edhe po s'pati, me zor :D
 
Top