• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tatuon kurrizin me personazhet e “Twilight”

megg

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2011
Postime
68
Pikët
0
Vendndodhja
"


Për shumicën e njerëzve tatuazhi i parë është diçka e vogël: një simbol kinez që zë shumë pak hapësirë përshembull.
Por, Cathy Ward, 49 vjeç, është aq e apasionuar pas sagës së librave dhe filmave “Twilight” saqë vendosi që tatuazhi i saj i parë të ishte special. Cathy mbuloi kurrizin me personazhet e filmit me vampirë.

Punonjësja e supermarketit, nga Reading, kaloi 22 orë në karrige për të vizatuar Robert Pattinson, Kristen Stewart dhe Taylor Lautner në kurrizin e saj dhe pagoi 2 mijë sterlina.

“Jam shumë e apasionuar mbas “Twilight”. Po kursej para të tjera sepse dua të bëj tatuazhe të tjera në kraharor, bark dhe krahë përpara se të mbush 50 vjeç në verë”, u shpreh 49-vjeçarja.

marë nga toplajm.com
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Tatuon kurrizin me personazhet e “Twilight”

Nuk me ben pershtypje shume se nuk i kam qejf tatuazhat ..:)
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,515
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Tatuon kurrizin me personazhet e “Twilight”

Qyqa bir.....dhe aq nuk do beja .....mua qefi ma ka b*** nuk ma mban lol nje te vockel jo me gjithe kurrizin ...
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: Tatuon kurrizin me personazhet e “Twilight”

Eshte mese e renduar te besh nje tatu te tille
dicka e bukur po jo te mbushim kurizin ne kete menyre....
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,891
Pikët
113
Përgjigje e: Tatuon kurrizin me personazhet e “Twilight”Për shumicën e njerëzve tatuazhi i parë është diçka e vogël: një simbol kinez që zë shumë pak hapësirë përshembull.
Por, Cathy Ward, 49 vjeç, është aq e apasionuar pas sagës së librave dhe filmave “Twilight” saqë vendosi që tatuazhi i saj i parë të ishte special. Cathy mbuloi kurrizin me personazhet e filmit me vampirë.

Punonjësja e supermarketit, nga Reading, kaloi 22 orë në karrige për të vizatuar Robert Pattinson, Kristen Stewart dhe Taylor Lautner në kurrizin e saj dhe pagoi 2 mijë sterlina.

“Jam shumë e apasionuar mbas “Twilight”. Po kursej para të tjera sepse dua të bëj tatuazhe të tjera në kraharor, bark dhe krahë përpara se të mbush 50 vjeç në verë”, u shpreh 49-vjeçarja.

Qeka cmen!
 
Top