• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Te dua kur.....

NRG

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
98
Pikët
0
Vendndodhja
Anywere!
Titulli: Te dua kur.....

Te dua me shume kur nuk te kam
akoma me shume kur te kam..........
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Te dua kur.....

Te Dua Gjithmon Dhe Cdo Sekond , Te Dua Kur Te Kam Pran Dhe Kur Ste Kam Pran , Te Dua Dhe Ateher Kur Enderroj :)
 

ariannn

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
34
Pikët
0
Titulli: Te dua kur.....

Te Dua kur je ,
Te Dua kur s'je,
Te Dua kur enderroj,
Te Dua kur t`ledhatoj,
Te Dua kur me don,
Te Dua kur me ngacmon,
Te Dua kur buzeqesh,
Te Dua kur loti neper faqe te rrjedh,
Te Dua kur afrohesh,
Te Dua kur largohesh,
Te Dua kur ne mengjes me puthje me zgjon,
Te Dua kur me puthje plaget me sheron
 
Top