• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Te dua kur.....

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,682
Pikët
113
Përgjigje e: Te dua kur.....

Kur buzeqesh edhe pse i ke syt te mbushur me lot.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,237
Pikët
113
Përgjigje e: Te dua kur.....

Kur e urrej nimfomanizmin tend...
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,682
Pikët
113
Përgjigje e: Te dua kur.....

Me perqafon teksa jam e merzitur.
 

Onyx

Unpredictable
Staff member
Anëtar
Mar 27, 2016
Postime
6,076
Pikët
113
Përgjigje e: Te dua kur.....

Te dua kur nuk je vetvetja, sepse nenvetedija sipas meje flet me shume se vetedija... kaq.
 

The ICEman

I never lose. I either win or learn.
Anëtar
Mar 28, 2019
Postime
7,937
Pikët
113
Përgjigje e: Te dua kur.....

...te dua edhe kur je me nerva!
 

Onyx

Unpredictable
Staff member
Anëtar
Mar 27, 2016
Postime
6,076
Pikët
113
Përgjigje e: Te dua kur.....

Te dua kur sjell kafeçkën te krevati...
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,682
Pikët
113
Përgjigje e: Te dua kur.....

Te dua kur je i acaruar,pasi dukesh me i embel.
 
Top