• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Te dua kur.....

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,004
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Te dua kur.....

Te Dua kur flen gjume
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Te dua kur.....

Te Dua Kur Kom Ca Dit Pa Te Taku ;)
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Te dua kur.....

Ne C`do Moment " Te Adhuroj.... " - Ne C`do Moment " Te Ndjej.... " - Ne C`do Moment " Te Dua.... " Sepse Ti Je E Vetmja Dhe Te Lutem Mos Luaj Me Mua....
 

NRG

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
98
Pikët
0
Vendndodhja
Anywere!
Titulli: Te dua kur.....

avash avash se scarface ka shoket e lagjes nje here pastaj hajde ti
 

NRG

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
98
Pikët
0
Vendndodhja
Anywere!
Titulli: Te dua kur.....

Ju dua me mire me xhinse se nuk do ju len cunat e forumit rehat. :p
 
Top