• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Te dua kur.....

orkidea

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 18, 2009
Postime
215
Pikët
0
Vendndodhja
n'ajer
Titulli: Te dua kur.....

Te Dua Kur Di Te Sillesh ,Di te Dashurosh
D.m.th Do te te Dua deri Sa logjika te me funksjonoj edhe Zemra te me punoje
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Te dua kur.....

Te dua :D Kush te tha qe te dua ë :O ^o) lol
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,235
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
TE dua edhe pse sme beson , TE dua edhe pse sme kupton, TE dua Une Ty Te Dua, TE dua se e di qe SBej gabim , Te dua se nuk te genjej kurr , TE dua se skam cte fsheh ,TE dua Te Dua Te Dua
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Te dua kur.....

te dua kur ,, Ik ste dua fare :p
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Te dua kur.....

Te dua kur me ben me qesh :D.. po te besh me qesh nje femer dmth qe ajo rrin mir me ty..
 
Top